Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 25 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Příjem satelitních TV » » Astra a Eurobird 1
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor Astra a Eurobird 1
    Petr

    Joined: Aug 31, 2001
    Příspěvků: 1
    Od: Třinec
      Posláno: 2001-08-31 08:34

    Poraďte mi někdo, jestli jde přijímat volné digitální TV z Astry 19,2 a TV z Eurobirdu 1 28,5 na jednu pevnou satelitní anténu se dvěma konvertory . Je to odzkoušené?


     Profil  Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2001-08-31 09:13

    No v praxi jsem to nezkoušel, ale jsem přesvědčen, že to půjde. Je samozřejmě nutné, aby bylo pozici konvertoru možno před parabolou nastavit a nahoru a dolů, protože družice jsou již od sebe vzdálenější a projeví se zde změna elevace. Nejrychlejsí řešení je nastavit anténu na jednu z družic a vzít do ruky konvertor a najít tu druhou družici.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Feri

    Joined: Apr 24, 2002
    Příspěvků: 3
    Od: Wien - Bratislava
      Posláno: 2002-06-04 11:47

    Mam v Blave 85cm parabolu s 3-mi konvertormi.
    Jeden na Eurobird a zaroven Astru2 (Czechlink a volne vysielany TCM UK), stredny je na Astru 19,2, ten treti na Hotbird. Chodi to cez switch uplne perfektne.
    Aj ked mam pozicioner, je to parada, ked na tieto 3 druzice staci jedna pozicia - to otacanie je otrava, takze ho pouzivam, len ked si obcas odskocim na Amos atp.
    Cau!


     Profil  Email  Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2002-06-04 23:35

    No vida, gratuluju k zajímavému námětu


     Profil  Email  www   Přidat Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší