Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 25 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Příjem satelitních TV » » Rada nad zlato
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor Rada nad zlato
    RatKing

    Joined: Nov 13, 2006
    Příspěvků: 1
    Od: Olomoucko
      Posláno: 2006-11-13 17:42

    Ahoj, chtěl bych vás poprosit o radu.Mám satelit Opentel ODS 3600CW včetně Czech linku, který sice nemám ještě aktivovaný, ale to neni ten problém.
    Podařilo se mi naladit Astru 3A a bez problému běžely programy ČT24 a Noe TV i česká rádia.Protože jsem se chtěl podívat na Eurosport na astře 19,2, udělal jsem si na konzole risku a pootočil na kyženou družici.Vše OK.
    Problém nastal, když jsem se pokusil vrátit parabolu na Asstru 3A.Signál-76,kvalita 90.To by mělo stači, ne?Jenže ČT24 ani ostatní nejdou, naskakuje mi hláška "neni video nebo audio".Zajímavé je že programy(TV shop,Zone reality,Price crash, Life TV atd..)které jsou na stejném transponděru tj.12 525 27 500 V 3/4 JDOU!!
    Mohl by mi někdo zkušenější prosím hodit lano?Dík moc za Váš čas.


     Profil  Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2006-12-31 21:25

    Tak tady je opravdu rada nad zlato, ale osobne pokud mate spravne nastavenu antenu, asi se stalo neco se settingem a doporucuji nacist znovu sinformace o frekvencich z transponderu.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší