Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 34 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Dekódování TV » » Philips PIN Help
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor Philips PIN Help
    Per

    Joined: May 05, 2001
    Příspěvků: 8
    Od: Praha
      Posláno: 2001-06-27 20:51

    Potreboval bych poradit, jakym zpusobem se da odblokovat PIN na Philipsu 6010. Zapomel jsem ho a tak jsem to zkousel asi desetkrat, az doslo k uplnemu zablokovani. Hlasi to neco ve smyslu PIN zablokovan. Poradi nekdo, jak z toho ven? Da se nejak zase nastavit to puvodni implicitni heslo "0000"? Diky moc za radu.


     Profil  Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2001-06-28 13:14

    Co akhle vymazat ten PIN pomocí CW manageru ?


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    maca

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 10
    Od:
      Posláno: 2001-06-28 18:50

    Tento problém jsem řešil také.Operátor na UPC mi poradil,abych jim přijímač poslal na jejich adresu ,že ho zašlou na odblokování do "Anglie".To semi zdálo dost hloupé,tak jsem si snažil poradit sám.Nejjednoduší způsob je vložit do slotu kartu s jiného přijímače a zadat její PIN u řízeného přístupu pod odst režim PIN zvolit nikdy.Instalace bude přístupná i na původní kartě bez zámku.


     Profil  Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší