Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 81 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Dekódování TV » » Enigma !!!!!!
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor Enigma !!!!!!
    Krajic

    Joined: May 24, 2006
    Příspěvků: 6
    Od:
      Posláno: 2006-05-26 05:34

    Byl jsem tudle u kamose, koukam na televizi. V zivote jsem nevidel tolik programu pohromade, od HBO a CINEMAXU pres SPEKTRUM DISCOVERY az po CS film.Jenom XXX kanalu tam mel 17.Pokazde, kdyz jsem prepnul dole se objevilo info neco jako u upc , co zrovna davaji, co bude potom a na boku toho infopasku bylo sikmo napsany logo ENIGMA.Chci se zeptat, zda o tom nekdo neco nevi. Nutno jeste upresnit, ze to mel pres dreambox500s, ze mu to udelal nejakej jouda za 10000,- vcetne toho dreamboxu.Ted kouka na vsechno mozny a neplati ani korunu.


     Profil  Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2006-05-29 06:57

    No Dreambox 500S stoji cca 6500,- takze mu napriklad na rok udelal pristup do nejake site pres internet ve ktere si lidi mezi sebou sdileji pristupove karty, ale neverim tomu, ze je to naporad. Jinak logo enigma je klasicke logo systemu v dreamboxu a nema nic spolecneho s dekodovanim. Taktez EPG, ktere popisujes je vec systemu a ukazuje se i na levnych satelitnich prijimacich vcetne toho i kdyz to nerozkodujes. Takze mozna tvuj znamy ma prijem tolika programu, ale rozhodne to neni naporad a gratis.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší