Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 20 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Příjem satelitních TV » » Slabší signál 24.CZ a Óčko
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor Slabší signál 24.CZ a Óčko
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2005-08-18 18:12

    Zdravím,
    mám takový problém: vyměnil jsem sat receiver humax 5510 (dead) a koupil jsem si novy kaon ksc-570 s cryptoworks, nemám problém naladit cokoli, ale ty 2 české programy viz. předmět mají kolísavý signál a trhají se, bohužel se na ně nedá dívat. Nevíte někdo jak to vyřešit?
    Předem díky


     Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2005-08-19 09:06

    Tak to je hodne zajimave stanice jsou podle meho prijimace stejne silne jako ostatni programy, ktere jsou v baliku od UPC. Hledal bych problem v prijimaci oba kanaly jsou volne, mozna je problem v tom. Co jine volne programy ?


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2005-08-20 13:12

    Jeste program Real Madrid TV se trha, ale ne tak moc jako ty 2 vyse jmenovane kanaly. CT24 jede v pohode jak v Czechlinku tak i na Astre 1.


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2005-08-24 18:11

    Uz jsem na to prisel, na Astre 1 jsem zmenil prednastavenou hodnotu 10828 H 22000 na 10824 a uz to jede, paradoxne jede i Real Madrid TV, ktery je na uplne jiny frekvenci, 10825 nejede ani 10826, proste jenom 10824...


     Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší