Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 24 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Hardware » » Philips DSX 6010 - fta a disecq
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor Philips DSX 6010 - fta a disecq
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2004-05-07 11:29

    Ahoj lidi,
    mam doma philipse dsx 6010, PL firmware verze 9.20. Pouzivam Goldku se SW pro FTA.
    FW pro philipse je dobry v tom, ze umoznuje spustit prijimac bez placene karty a tudiz naladenim kterehokoliv programu z paketu upc, wizja apod. = toto byla odpoved na veskere dotazy tykajici se spousteni prijimace.
    Jo jeste ten sw v goldce je nejaky special, protoze mi jedou programy z HB v jinem kodovani nez v CW.

    Ted mam dotaz ja, potreboval bych schema na udelatko, ktere mi v jednom smeru pusti signal z LNB a v druhem signal disecq na motor. Chci si udelat disecq generator. Zkratka potrebuju nejaky slucovac pro dva signaly z nichz jeden je v GHz a druhy je 22kHz a navic maji opacne smery.

    Jeste uvazuju o zakoupeni fun6 karty a pak muzu prijimat programy i v jinych kodovanich nez CW. Bude to o nekolik typu vic nez mam ted na goldce


     Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2004-09-06 20:22

    No reseni je docela snadne, podle me staci primichat signal z generatoru na napajeci napeti konvertoru jeste v ceste toho napajeni. Neresis tak zavleceni VF do obvodu DISeQ


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2004-10-05 08:41

    Diky, ale uz je to pase
    uz mam diseqc FW a navic uz mi stejne lezi jenom na polici
    pouzivam ted DM7000S


     Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2004-10-06 07:44

    Tomu rikam rozumne reseni


     Profil  Email  www   Přidat Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší