Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 27 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Příjem satelitních TV » » karta na UPC
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor karta na UPC
    TBO

    Joined: Jan 28, 2004
    Příspěvků: 1
    Od:
      Posláno: 2004-01-28 09:52

    Zdravim, procital jsem trochu forum. Pochopil jsem, ze jako vsechno na tomhle svete jde nejak zmenit, dekodovat, odblokovat. Mam doma UPC Direct a prijimam zakladni packet Riodina, je mozne diky zmene na karte prijimat jeste HBO? Kolik to stoji? Jak casto se meni kody?


     Profil  Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2004-01-29 20:43

    Ano jde to


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2004-05-14 20:02

    Quote:

    On 2004-01-28 09:52, TBO wrote:
    Zdravim, procital jsem trochu forum. Pochopil jsem, ze jako vsechno na tomhle svete jde nejak zmenit, dekodovat, odblokovat. Mam doma UPC Direct a prijimam zakladni packet Riodina, je mozne diky zmene na karte prijimat jeste HBO? Kolik to stoji? Jak casto se meni kody?



    Vsadim se, ze nejmene 1/3 lidi, kteri ctou toto forum zna odpoved na vasi otazku, ale z me neznameho duvodu se nechteji o tyto vedomosti podelit. (


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2004-05-20 12:51

    musíš dohrát definice do karty pomocí programátoru a vhodného programu,jako je blekitny atd..


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2004-05-20 13:01

    Quote:

    On 2004-05-20 12:51, Anonymous wrote:
    musíš dohrát definice do karty pomocí programátoru a vhodného programu,jako je blekitny atd..



    To je rada K NICEMU. Neptal jsem se jak si to zaridit sam, kdo z vas neumi cist, mel by se vratit do skoly. Vetsinou tu nekteri jen machrujou a rada nepadne zadna. Ptal jsem se kolik to zhruba stoji kdyby to nekdo delal a jak casto se meni kodovani ze strany UPC (abych vedel jak casto si musim kartu nechat znovu upravit).


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2005-01-15 17:05

    Quote:

    On 2004-05-20 13:01, Anonymous wrote:
    [quote]
    On 2004-05-20 12:51, Anonymous wrote:
    musíš dohrát definice do karty pomocí programátoru a vhodného programu,jako je blekitny atd..



    To je rada K NICEMU. Neptal jsem se jak si to zaridit sam, kdo z vas neumi cist, mel by se vratit do skoly. Vetsinou tu nekteri jen machrujou a rada nepadne zadna. Ptal jsem se kolik to zhruba stoji kdyby to nekdo delal a jak casto se meni kodovani ze strany UPC (abych vedel jak casto si musim kartu nechat znovu upravit).
    [/quote]

    si myslis ze tu das dotaz a oni ti ho odpovedej? nechces jeste utrit prdel?


     Quote
    Hrabe

    Joined: Mar 31, 2005
    Příspěvků: 2
    Od:
      Posláno: 2005-03-31 20:58

    Zaplatím za překodování karty UPC pro příjem HBO a Private. Okolí Olomouce. Příjedu. jaromir1979@seznam.cz


     Profil  Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší