Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 31 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Dekódování TV » » SMOUSE (PHOENIX)
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor SMOUSE (PHOENIX)
    zed

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 5
    Od:
      Posláno: 2001-05-25 21:56

    Zdravim udelal jsem si programátor SMOUSE (PHOENIX) 3,57 MHz a
    ukazuje signaturu a priposledni nebo predposledni se zastavi,jednou mi
    to dojelo nakonec a napsalo to nejak bad....,nevite co stim mam delat.
    Diky za odpoved Zdenek


     Profil  Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2001-05-25 21:58

    Změň datum : )


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    stoupa88

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 13
    Od:
      Posláno: 2001-05-26 12:35

    Me to delalo neco podobneho pod win/ME. Pak jsem to delal jen pod dosem z bootdisku 98. A vse najednou O.K.


     Profil  Quote
    stoupa88

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 13
    Od:
      Posláno: 2001-05-27 09:09

    Oprava, to mi taky nechodi. Musel jsem nastavit ty nejpomalejsi hodnoty v biosu a pouzit bootdisk 95 a pak to chodi, ale moc spolehlive to taky neni obcas to spadne. Zkousel jsem to na klasickem dosu6.22 a neby problem.


     Profil  Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2001-05-27 11:53

    Nejspolehlivěje změna datumu třeba o den


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    duketom

    Joined: May 24, 2001
    Příspěvků: 3
    Od: ČR
      Posláno: 2001-05-27 21:36

    Ahoj, co je to za blbost s tim datem. To prece nemuze fungovat....
    Dale se chci zeptat jestli se da nekde koupit dekoder PHILIPS 6010 DSX a za kolik.


     Profil  Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2001-05-28 09:47

    Pokud myslíš, že je to blbost tak to vyzkoušej : )
    Samozřejmě musíš být v DOSu nebo rebootovat windows do režimu MS-DOS (není to pravej dos).
    Jo a princip je takovej, že se signatura počítá ze všech údajů, které do karty zapisuješ, tedy i z datumu. A to znamená, že pokud něco z těch údajů změníš, provádí se jiný výpočet a nejlepší je měnit datum, protože ostatní hodnoty jsou důležitější



     Profil  Email  www   Přidat Quote
    duketom

    Joined: May 24, 2001
    Příspěvků: 3
    Od: ČR
      Posláno: 2001-05-28 23:46

    Potreboval bych radu
    Pujcil jsem si od kamose UPC kartu.
    Dost me to zajima a tak to chci otestovat.
    Ovsem problem je v tom , ze on ji ma koupenou od sveho znameho i s pristrojem.
    Docela nechapu kde to ten jeho znamej sehnal , ale to neni tak dulezite. Jeho karta ted byla bloknuta a tak jsem ji vyzkousel u me doma.( Ja mam UPC zaplacene )
    Ale ted mu nekdo rekl , ze ji ted nema v dekoderu nechavat , protoze UPC pry ted posila na karty nejake nesmyslne udaje a karta se pry muze znicit. Nejak se mi to nezda. Je to mozne ??? Jinak ma ji sice zablokovanou , ale rodina mu jede bez problemu. Zakodovaly se mu jen placene kanaly HBO, SPORT1, PG . Diky


     Profil  Quote
    zed

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 5
    Od:
      Posláno: 2001-05-29 07:06

    Zdravim ten datum pomohl diky.Potreboval bych vedet jak dostanu extreme sport Hun,jestli to jde do Ceskeho paketu. Na karte uz to mam obraz nejde.Diky Zdenek



     Profil  Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2001-05-29 07:12

    No to je jasný, že pomohl

    Jinak co se týká dalších programů od UP*, které jsou určeny pro ostatní státy, tak ti je bohužel originální přijímač nerozkóduje, protože si to hlídají v programu přijímače. Možností je použít jinej přijímač s dekodérem cryptoworks, nebo mít více eeprom v přijímači s nastavením lokalního nastavení pro jiné státy. (Ale to už je zásah do zařízení, které není tvoje a asi to není úplně legální). Už tím, když použiješ jiný přijímač s jejich originální neupravenou kartou, tak získáš několik volných programů od UP* navíc, které schválně blokují. Takže myslím, že investice do nejlevnějšího příjímače za necelých 13 000,- se vyplatí.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2001-05-29 07:15

    DUKE:
    No může se mu stát, že pokud jí UP* opravdu popvede jako ztracenou, tak mu do ní naplní samé kraviny nesmazatelnými zápisy a má smůlu. Ale je pravda, že jsem o tom ještě neslyšel, nicméně ta možnost existuje.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší