Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 27 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Hardware » » Satelity pro příjem volných programů
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor Satelity pro příjem volných programů
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2003-11-19 13:17

    Chci se zeptat na názor odborníků Chci si koupit satelit za slušnou cenu.Na trhu se vyrojilo spousta digitálních přijímačů pro příjem pouze volných programů za slušnou cenu (cca do 5000 Kč). Mám pouze obavy, abych na tento satelit vůbec něco zajímavého chytil. Je nabídka nekódovaných programů alespoň na nějaké základní úrovni ? (nechci chytat jenom nějaké nezajímavé arabské stanice) Dík
    kee


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2003-11-27 11:32

    Quote:

    On 2003-11-19 13:17, Anonymous wrote:
    Chci se zeptat na názor odborníků Chci si koupit satelit za slušnou cenu.Na trhu se vyrojilo spousta digitálních přijímačů pro příjem pouze volných programů za slušnou cenu (cca do 5000 Kč). Mám pouze obavy, abych na tento satelit vůbec něco zajímavého chytil. Je nabídka nekódovaných programů alespoň na nějaké základní úrovni ? (nechci chytat jenom nějaké nezajímavé arabské stanice) Dík
    kee




     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2003-11-27 11:37

    Quote:

    On 2003-11-19 13:17, Anonymous wrote:
    Chci se zeptat na názor odborníků Chci si koupit satelit za slušnou cenu.Na trhu se vyrojilo spousta digitálních přijímačů pro příjem pouze volných programů za slušnou cenu (cca do 5000 Kč). Mám pouze obavy, abych na tento satelit vůbec něco zajímavého chytil. Je nabídka nekódovaných programů alespoň na nějaké základní úrovni ? (nechci chytat jenom nějaké nezajímavé arabské stanice) Dík
    kee



    pozri si:

    http://www.kingofsat.net/[LIST]


     Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2004-01-29 20:49

    Ja doporucuju LyngSat


     Profil  Email  www   Přidat Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší