Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 13 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Dekódování TV » » Phoenix 2
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor Phoenix 2
    duke

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 3
    Od:
      Posláno: 2001-05-22 20:47

    Udělal jsem si phoenix interface , ale při pokusu naprogramovat paměť mi piše toto - reseting card : failed , co to znamená ? A dotaz číslo dvě je k čemu slouží u Bitch mouse přepínač negativního resetu , Díky za odpověď.


     Profil  Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2001-05-23 06:48

    Ahoj,
    na záleží na tom, jakou kartu si do něj strčil. Jestli například prázdnou GW, tak to jí samozřejmě nepozná. Musí v ní být nahraný loader, aby si mohl programovat tu pamět za PICem. Jinak přepínače na Phoenix / SmartMouse jsou :

    1. Clock 3,56 / 6 MHz
    použití dle karty, ale já osobně jsem zatím využil pouze 3,56 MHz u všech karet

    2. Phoenix / Smartmouse (pro SM invertuje reset)
    Osobně jsem použil pouze Phoenix. Prý jsou karty, kde je negovaný reset nutný, ale v praxi jsem se s tím nesetkal.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2004-04-24 17:54

    Je to přesně tak, jen bych tě chtěl mírně opravit. Režim SmartMouse není pro karty, nýbrž pro obslužní software. Některé programy (postaršího data), nebo pro emulaci CI mají signál negován, a proto je nutné jej znova negovat. Podrobné informace o této čtečce jsou i na www.h-t-s.biz


     Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší