Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 19 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Hardware » » Amstrad 350
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor Amstrad 350
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2002-12-03 07:51

    Dobrý den. Vlastním analogový sat. přijímač Amstrad 350 a odešel mě na něm zdroj. Před několika lety mě ho už opravoval jeden člověk za zhruba 80,- Kč. Nemáte někdo náhodou rozkreslenej plánek se součástkami. Pravděpodobně odešel jeden tranzistor, ale nelze na něm nic vyčíst co je to zač. Pro ty co tento prijímač mají je to ten co je k němu přidělaný chledič. Předem velice děkuji za ochotu. Javorský Marek


     Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2002-12-03 09:51

    No osobne jsem se setkal vzdy s vadnym vstupnim filtracnim kondenzatorem. Urcite tim zacni. Pokud myslis, ze je vadnej spinaci tranzistor, je to samozrejme take mozne, ale odesel z nejakeho duvodu a problem bych hledal opet ve vyschlych kondenzatorech okolo nej. Schema opravdu nepotrebujes, ver mi je to praxe. Vašek


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2002-12-03 12:18

    Quote:

    On 2002-12-03 09:51, Valenta wrote:
    No osobne jsem se setkal vzdy s vadnym vstupnim filtracnim kondenzatorem. Urcite tim zacni. Pokud myslis, ze je vadnej spinaci tranzistor, je to samozrejme take mozne, ale odesel z nejakeho duvodu a problem bych hledal opet ve vyschlych kondenzatorech okolo nej. Schema opravdu nepotrebujes, ver mi je to praxe. Vašek


    Děkuji za radu. Nebylo by náhodou označení toho tranzistoru, jelikož to jediný nemůžeme přečíst. Děla to známej - já tomu moc nerozumim
    předem moc děkuji Marek Javorský


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2002-12-03 12:30

    Děkuji moc za radu. Nebylo by náhodou označení toho tranzistoru. Děla mi to známej a von tvrdí že bez něj to neudělá. Ještě jednou mockrát děkuji Marek Javorský


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2002-12-03 12:32

    Děkuji moc za radu. Nebylo by náhodou označení toho tranzistoru. Děla mi to známej a von tvrdí že bez něj to neudělá. Ještě jednou mockrát děkuji Marek Javorský


     Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2002-12-03 12:43

    Děkuji


     Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2002-12-03 14:27

    bohuzel schema nemam, ale tranzistor odhalite pomerne snadno na zaklade
    katalogoveho listu toho IO, ktery jej ridi. Pouzijte stejny typ tranzistoru jaky
    tam ma vyrobce IO a nic tim nepokazite. Ale predem upozornuju, ze na 99%
    pouha vymena tranzistoru nestaci !! Pripadne mi napiste typ IO a poslu Vam typ pouzivaneho tranzistoru.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší