Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
  • Domů
  • Témata
  • Sekce
  • Diskuze
  • Zprávy
  • Download
  • WWW odkazy
  • Doporučte nás
  • Seznam uživatelů
  • Váš účet
  • Odešli novinky
  • Statistika
  • Top 10
  • FAQ

  • Naše akce
    Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

    Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

    Spřátelené weby



    Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích






    Kdo je online?
    Satelit si čte 20 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


    Moderováno uživatelem: Vasek
    Satelit - Technický magazín Forum Index » » Příjem satelitních TV » » FOX SPORTS
      
    Satelit - Technický magazín Forum Index
    Autor FOX SPORTS
    Michal_T

    Joined: Sep 09, 2002
    Příspěvků: 4
    Od:
      Posláno: 2002-09-09 11:56

    Dobry den,

    jsem absolutni lajk, tak dopredu prosim omluvte nektere nejasnosti.

    Jsem velkym priznivcem americkych soutezi (MLB, NBA, NHL, NFL). Vim, ze na tyto zapasy ma prevazne pravo americka stanice FOX SPORTS. V nabidce UPC je verze FOX SPORTS, ale pouze od 19:00 do 7:00 a navic jenom pro sekci "MIDDLE EAST", kde jsou prime prenosy tak maximalne 1 x za 14 dnu. Chtel bych se proto zeptat, zdali je mozno v Ceske Republice "chytnout" na parabolu originalni signal FOX SPORTS po cely den, popripade pokud maji vic kanalu, tak kompletne cele pasmo FOX SPORTS. Ptal jsem se znameho, rikal, ze v Evrope to distribuuji satelity Reuters, ale vic mi nerekl. Ocenim jakoukoliv pomoc, popripade souradnice nastaveni satelitu, doporuceni recieveru + paraboly atd. Velice dekuji.


     Profil  Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2002-09-09 13:13

    Ahoj no je to taky Middle East, ale bezi celej den
    http://www.lyngsat.com/pas43.shtml
    Nicmene je potreba nejaka rozumna antena aspon 90 cm, ale maka to dobre, nebo aspon makalo, kdyz jsem to pred rokem testoval.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Michal_T

    Joined: Sep 09, 2002
    Příspěvků: 4
    Od:
      Posláno: 2002-09-09 14:10

    Vasku mockrat dekuju, alespon za par technickych parametru ohledne paraboly. Zajimalo by me ale i zemepisna sirka a delka satelitu a zaroven, jestli je mozno chytit "original" americky signal a ne jenom "MIDDLE EAST" verzi


     Profil  Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2002-09-09 15:23

    No myslím, že na originál nemáš naději, jednak míří beam do US a jednak je kódován v Power VU a neznám ten kód.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2002-09-10 11:08

    No a co by k tomu bylo zapotrebi? Dvoumetrova parabola? Vim, ze treba cast prebira PREMIERE WORLD, ale zase jenom vybrany zapasy, takze do Evropy se ten signal nejak siri.


     Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2002-09-23 07:09

    No to je sice pravda, protože existuje spousta kanálů pro providery kudy sem ty programy tečou, ale nebývají veřejně dostupné. A věř mi, že chytit beam mířenej do USA i když z družice, kterou teoreticky vidíš je docela síla.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Michal_T

    Joined: Sep 09, 2002
    Příspěvků: 4
    Od:
      Posláno: 2002-09-23 23:48

    Vasku, chapu, ze to asi bude sila to chytit. Nejde me o verejne dostupnej kanal. Klidne za to budu platit i nejaky penize mesicne. Kdyz uz jsme teda u toho. Jak by se dal "bezpenezne" chytit signal nemeckejch PREMIERE WORLD ?


     Profil  Quote
    Michal_T

    Joined: Sep 09, 2002
    Příspěvků: 4
    Od:
      Posláno: 2002-09-23 23:54

    Jeste jsem ti zapomne rict, nemusi to byt nutne FOX. Muze to byt ESPN nebo ESPN2 nebo ABC.


     Profil  Quote
    Michal_T

    Joined: Sep 09, 2002
    Příspěvků: 4
    Od:
      Posláno: 2002-09-24 00:03

    Promin, ze jsem to nedal do jedne zpravy. Ted jsem neco nasel na EUTELSATu. Muzes me to prosim vysvetlit, co to je ?

    10.775 H W AFRTS 3/4 28 POWERVU 24 D
    ESPN SPORTS PLUS,FOX SPORTS
    PLUS

    POWERVU rikals, ze je kryptovaci signal, co je ten zbytel ?

    Kdyztak to PDF je tady a je to stranka 11 of 18:

    http://www.eutelsat.com/pdf/the_home/tvlineup.pdf


     Profil  Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2002-09-26 07:01

    Kdyby jsi se podíval na tu adresu jak už jsem psal Lyngsat tak by jsi zjistil, že je to rádio. Co se týká ostatních stanic nikdy jsem je nesledoval a tak nevím, kde vysílají z hlavy. Budeš si muset projít seznam družic včetně programů a podívat se co tě zaujme. Je to práce na delší dobu a na to teď nemám čas


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2002-09-26 07:04

    Jinak ten německej myslím funguje bez problémů, ale podle mě nemá cenu teď investovat do pirátské karty, protože do konce roku v tom nepůjde nic. Já osobně bych počkal až jak to dopadne po překódování. Ale samozřejmě pokud tě nevytrhne vyhodit 5-7k za CI modul s kartou tak Premiere ještě funguje.


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Anonymous
    Nezaregistrovaný uživatel
      Posláno: 2002-09-26 09:41

    Aha, to jsem ani nevedel, ze je nejaky prekodovani. Tak to ja si pockam az to prekodujou. To je koncem roku ?


     Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2002-09-26 09:49

    Tak nejak to cekam ja


     Profil  Email  www   Přidat Quote
    Tynos

    Joined: Feb 15, 2005
    Příspěvků: 1
    Od:
      Posláno: 2005-02-15 08:29

    Zadost o radu,
    ahoj jmenuji se Tony a rad bych se zeptal zda-li je mozne prijmat Ceske satelitni programy ve Spojenych statech ac se jedna o CT1 ci Primu apd. Pokud ano jaky prijmac je k tomu potreba. Predem dekuji za odpoved a preji pekny den. Tony


     Profil  Quote
    Valenta

    Joined: Nov 10, 2000
    Příspěvků: 317
    Od:
      Posláno: 2005-02-16 07:07

    Ahoj,

    bohuzel prijem je teoreticky nemozny i pro nejvychodnejsi casti USA jsou druzice na 19 a 28 stupnich vychodne nedostupne. Teoreticky existuje moznost s obrovskou parabolou prijimat v New Yorku a vychodneji druzice na 1W, ale nedokazi posoudit jaky bude utlum smerovosti vyrarovaciho diagramu EAST z teto druzice.1WEST. Na teto pozici najdes nekolik Slovenskyvh programu jako TA3, JOJ a MusicBox. Podle zaslane URL si vyber nejaky program z beamu, ktery zari na USA, podle nej nastav parabolu (3m->) a uvidis jaky bude signal na kanalech EAST EUROPE. Hodne zdaru a dej vedet jak jsi dopadl. Vasek


     Profil  Email  www   Přidat Quote
      
    Přeskočit na:


    Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
    Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší