Vítej na serveru Satelit - Technický magazín
Vyhledávat
Satelit - Technický magazín
Hlavní Menu
 • Domů
 • Témata
 • Sekce
 • Diskuze
 • Zprávy
 • Download
 • WWW odkazy
 • Doporučte nás
 • Seznam uživatelů
 • Váš účet
 • Odešli novinky
 • Statistika
 • Top 10
 • FAQ

 • Naše akce
  Pokud se chcete podívat, jak to vypadalo na akcích, kterých jsem se zúčastnil, tak můžete zde.

  Test zařízení během červnového PA proběhl úspěšně a budeme se tedy těšit na spojení v Polním dnu 2009 pod značkou OL4A z JO60RN.

  Spřátelené weby  Speednet, s.r.o. Váš spolehlivý ISP v Teplicích


  Kdo je online?
  Satelit si čte 73 hostů a 0 registrovaných návštěvníků.


  Uvažujete o prezentaci vaší firmy na internetu ?
  (758 počet slov v textu)
  (Přečteno: 8051 krát)    Upravit pro tisk  Pokud se pohybujete ve světě internetu jistě jste se již zamysleli, jak dát ostatním uživatelům sítě k dispozici i informace o svých produktech. Když se podíváte na giganty průmyslu a obchodu, je zřejmé, že všichni sázejí na jednoduchost adresy. Možná si myslíte, že se jedná o velmi nákladnou záležitost spojenou s týmem pracovníků zabezpečujících bezproblémový chod serveru, aktualizace informací a další administrativní úkony s provozem serveru spojené. Samozřejmě, že se také můžete vydat takovou cestou, že kontaktuje providera internetu a necháte si zřídit pevnou linku k vašemu serveru, ale cena linky se řádově pohybuje v desítkách tisíc měsíčně. Další varianta je také v pronájmu serveru u providera, ale i zde se dostanete na částky v desítkách tisíc. Proto vám nabízíme novou službu, se kterou firma INZAV s.r.o. vstupuje na náš trh. Zřízení plnohodnotného virtuálního serveru včetně registrace domény druhého řádu (v praxi to znamená např. www.satelit.cz) Samozřejmě, že v ceně je i služba poštovní, v současné době nejvyužívanější služba sítě internet. Takže místo vašich stávajících adres vás mohou zákazníci kontaktovat na adresách srozumitelnějších, jako např. info@satelit.cz. Adresy tohoto typu jsou pro zákazníka snadno zapamatovatelné a v ostatních druzích reklamy tedy i více účinné.

  Prostor v MB

  Registrace

  Měsíční paušál

  Instalační poplatek

  1MB

  bez registrace domény

  99,-

  0,-

  5MB

  registrace www.firma.cz

  299,-

  2000,- (v ceně je poplatek CZ NIC)

  20MB

  registrace www.firma.cz

  399,-

  2000,- (v ceně je poplatek CZ NIC)  Naše první nabídka je určena pro malé firmy nebo soukromé podnikatele, kteří ještě nejsou o výhodách své prezentace na internetu skálopevně přesvědčeni. Jedná se o umístění komerčních stránek na jednom z našich serverů a vaše adresa bude vypadat asi následovně: www.satelit.cz/firma a v ceně není zahrnuta žádná poštovní adresa a pro korespondenci použijete adresu přidělenou vaším providerem.

  Následující nabídka je určena pro středně velké firmy a vaše adresa by vypadala následovně: www.firma.cz a pro umístění stránek máte přidělen prostor o velikosti 5MB. V ceně je zahrnuto 6 poštovních schránek, které můžete používat pro firemní nebo osobní potřebu. Instalační poplatek zahrnuje u všech nabídek i návrh a výrobu stránek a jejich měsíční aktualizaci.

  Všechny nabídky zahrnují i možnost použití počítadla přístupů na vaše stránky, možnost použití formulářů pro odesílání dat prostřednictvím Emailů a širokou nabídku cgi scriptů.

  Z další nabídky vám uvádíme možnost obdobnou jako v předchozím případě, s možností uložení dat do velikosti 20MB, což pro většinu statických prezentací je nejlepším řešením. Samozřejmě, že se jedná pouze o výběr z nabídky možností a pokud máte zájem o zřízení serveru s dynamickými stránkami, musíme danou záležitost posoudit individuálně.


  Václav Valenta
  INZAV s.r.o., divize výpočetní techniky
  Skupova 570/21
  415 01 TEPLICE

  tel/fax : +420 417 564534, 564536
  mobil/SMS : +420 602 403960

  A jaké WWW servery jsme za dobu naší relativně krátké existence dělali my ? Podívejte se sami : Sekce Tvorba WWW a webhosting
  [ Zpět na Tvorba WWW a webhosting | Seznam sekcí ]


  Všechna loga a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Komentáře jsou majetkem jejich odesílatelů. Zbytek © 2000 - 2024 Satelit
  Optimální rozlišení 1024 * 768 a HiColor a vyšší